Луценко впевнений у своїй перемозі

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що суд над ним завершиться виправдальним вироком.

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що суд над ним завершиться виправдальним вироком.

Про це він сказав під час вільних свідчень, які давав у суді в понеділок, повідомляє прес-служба “Народної самооборони”.
“Але вже сьогодні я можу сказати – ця справа приречена на виправдальний вирок”, – заявив Луценко. За його словами, питання залишається лише в тому, скільки ще йому і його сім’ї цього чекати.
“Ця кримінальна справа – своєрідний суд над моїми чотирма роками на чолі Міністерства внутрішніх справ, над великою частиною мого життя. Але ніколи мої помилки не були продуманим планом порушення закону заради особистої вигоди”, – підсумував він.
Також учора Юрій Луценко заявив, що лише візував рішення про призначення свого водія Леоніда Приступлюка і ніколи не перебував з ним у близьких дружніх стосунках.
“Звичайно, я категорично спростовую придумане Генпрокуратурою “усвідомлення злочинності своїх дій та бажання нанесення матеріальних збитків державі”. Я лише підписав завізоване і затверджене керівниками фахових служб апарату МВС рішення. Я не міг тоді подумати, а власне, і сьогодні не можу думати, що міністр має особисто звірити роки народження, дипломи, медичні та психологічні довідки тощо в такій роботі на чолі 300-тисячного колективу! Для чого тоді бюджет оплачує 3800 працівників центрального апарату МВС? Невже треба лишити в МВС одного міністра і одну секретарку?” – цитує Юрія Луценка “Українська правда”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.7657 / 4.07MB / SQL:{query_count}