Гастролери-умільці “чистили” банкомати

У Львові затримали двох іноземців, які за допомогою спецобладнання викрадали персональні дані банківських клієнтів

У Львові затримали двох іноземців, які за допомогою спецобладнання викрадали персональні дані банківських клієнтів

У Сихівському районі Львова оперативники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю затримали двох громадян Румунії, які займалися так званим скімінгом. За допомогою спеціального обладнання вони викрадали персональні дані банківських клієнтів – пін-коди та іншу інформацію. Згодом зловмисники виготовляли підроблені пластикові картки та знімали з рахунків чималі суми грошей. Про це “Пошті” повідомили у прес-службі обласного управління міліції. 

Так, близько сьомої години ранку вони підійшли до одного із банкоматів та встановили на ньому замасковану відеокамеру. Через кілька годин скімери повернулись за пристроєм. Однак скористатись зібраною інформацією так і не встигли, бо їх затримали. Міліціянти вилучили у чоловіків накладку на банкомат із крихітною вмонтованою відеокамерою. 

Як з’ясували оперативники, перш ніж приїхати до Львова, зловмисники уже встигли “погастролювати” в Києві та Івано-Франківську. 

У міліції кажуть, що попередня сума збитків становить щонайменше 57 тисяч гривень. Проти зловмисників порушили кримінальну справу за статтею 231 КК України (“Незаконне збирання з метою використання відомостей, що становлять банківську таємницю). Їм загрожує до трьох років ув’язнення.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7190 / 4.06MB / SQL:{query_count}