Звичка брати хабарі

Вісім тисяч гривень – таку суму вимагав керівник Львівського обласного управління водних ресурсів у місцевого підприємця.

Вісім тисяч гривень – таку суму вимагав керівник Львівського обласного управління водних ресурсів у місцевого підприємця.

Про це інформує прес-служба ГУ МВС у Львівській області. Чоловік звернувся до чиновника, аби отримати технічну документацію на водойму. Однак посадовець став усіляко затягувати справу та, зрештою, натякнув, що певна “винагорода” допомогла б суттєво пришвидшити вирішення цього питання.
Підприємець звернувся по допомогу до міліції, оскільки розумів, що, таємно заплативши чиновнику, стане співучасником злочину… 
Уже невдовзі керівника управління спіймали на гарячому. Передача хабара відбувалась у службовому кабінеті чиновника. Спритник отримав гроші та заховав їх до шухляди. Але скористатися заробленим так і не встиг, бо вже за мить до кабінету зайшли оперативники і затримали його. 
Як з’ясували правоохоронці, у посадовця і раніше були проблеми із законом. У 2002-му його вже ловили на хабарі. На той час чоловік обіймав посаду на митниці. Тоді суд поставився до нього надто поблажливо та призначив покарання умовно. Щоправда, позбавив права обіймати посади, пов’язані із адміністративною та господарською діяльністю на два роки.
Невдовзі чоловік знову повернувся на роботу в державну структуру. Однак позбутися старої звички так і не зміг. Правоохоронці кажуть, що є підозри, що чиновник досить часто вимагав та отримував гроші за видачу документів і сприяння у вирішення інших питань. Зараз цю інформацію перевіряють. Проти керівника управління порушили кримінальну справу.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6591 / 4.06MB / SQL:{query_count}