Ротації у міліції Львівщини

Очільник міліції області Олександр Рудяк пообіцяв не революційні, а еволюційні зміни. А ще попередив, що звільнятиме тих, хто буде "торгувати" посадами

Очільник міліції області Олександр Рудяк пообіцяв не революційні, а еволюційні зміни. А ще попередив, що звільнятиме тих, хто буде "торгувати" посадами

У керівництві міліції Львівщини не за горами кадрові зміни. Зокрема, минулої п’ятниці відбулося розширене засідання колегії Головного управління міліції Львівщини за підсумками роботи 2011 року. 

За попередньою інформацією, своїх посад позбудуться передусім кілька міліцейських службовців в обласному управлінні, а їхні місця посядуть не львівські правоохоронці. Наразі ще не відомо, чи це будуть стражі порядку з Полтавської області (де до призначення на Львівщину працював очільник регіональної міліції), чи зі столиці. Ба більше, навіть кажуть, що вже “в дорозі” шість-сім осіб, які обіймуть посади в обласному управлінні міліції. 

Щодо майбутніх ротацій начальник ГУ МВСУ у Львівській області Олександр Рудяк (на фото) у телефонній розмові з “Поштою” був украй лаконічним. “Революційних змін не буде, але еволюційні – будуть”, – зазначив учора очільник міліції області. Він також сказав, що підписав рапорт на звільнення начальника міліції м. Львова Станіслава Броневицького. Отож, насамперед місто невдовзі матиме нового головного міліціонера. 

Кажуть, що посади можуть втратити заступники начальника, зокрема, Сергій Нагачевський та Василь Рябошапко, начальник штабу ГУ МВСУ області Іван Наугольник та начальник УДАІ області Андрій  Карпінець. 

Нагадаємо, що наприкінці грудня 2011-го під час представлення Олександр Рудяк пообіцяв, що не робитиме ні кадрової, ні організаційної революції. “Будемо виконувати покладені на нас обов’язки, захищати права та свободи громадян”, – запевняв він у грудні. 

Якщо ж повернутися до п’ятничної колегії, то головний міліціонер регіону озвучив основні вимоги міністра  МВС про стовідсоткову реєстрацію та реагування на всі без винятку звернення громадян. За інформацією прес-служби міліції області, Олександр Рудяк наголосив на тому, що будь-які факти неповаги та хамства працівників міліції до людей є неприпустимими і будуть суворо каратися. Ба більше, він попередив присутніх керівників міських, районних відділків міліції та окремих підрозділів, що звільнятиме тих, хто буде “торгувати” посадами. “Призначення повинні відбуватися тільки за морально-етичними якостями працівника”, – каже Олександр Рудяк. Очільник міліції наголосив, що вимагає від них повного обліку всіх злочинів та дотримання службової дисципліни.  

Як уже писала “Пошта”, новий начальник міліції пообіцяв суворо карати тих, хто плямує честь міліцейського мундира недостойними вчинками. За його словами, поява працівника міліції у нетверезому стані на робочому місці – це подія надзвичайна, аналогічно, як і кермування авто напідпитку. За такими фактами обов’язково проводитимуть службове розслідування, а порушників негайно звільнятимуть з ОВС. 

P.S. Під час колегії зазначалося, що в регіоні побільшало злочинів, вчинених напідпитку. Проблемними залишають і питання автовикрадень та квартирних крадіжок.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6676 / 4.08MB / SQL:{query_count}