Бездипломна карма

У міській раді запевняють, що знайшли ще одного посадовця без диплома

У міській раді запевняють, що знайшли ще одного посадовця без диплома

Від виконання службових обов’язків у Львівській міськраді відсторонили Ігоря Гуменчука, який працює на посаді заступника начальника управління природних ресурсів. Відповідне рішення підписав міський голова Львова Андрій Садовий. За дорученням мера, зараз спеціально створена комісія проводить службове розслідування, під час якого встановить правдивість диплома чиновника. 

Підставою для розслідування стала відповідь з Національного університету “Львівська політехніка” на запит міськради, у якій зазначено, що диплома серії КА №024782 від 30.06.1997 року Ігорю Гуменчуку цей навчальний заклад не видавав. 

– У нас є довідка з Львівської політехніки, що пан Гуменчук навчався в університеті. З цього документа також випливає, що він провчився певну кількість курсів. Але Ігор Гуменчук був відрахований, не склав державних іспитів і диплома не захистив, – запевняє Андрій Садовий.

Попри офіційну інформацію з НУ “Львівська політехніка”, поки що остаточного рішення стосовно правдивості диплома Ігоря Гуменчука в мерії таки немає. За словами міського голови, комісія, яка розслідує це питання, вимагатиме пояснення від чиновника, щоб детальніше розібратись у цій ситуації.

Натомість сам Ігор Гуменчук запевняє, що сталася прикра помилка, і він готовий надати керівництву міста і правоохоронцям копії документів, які свідчать про те, що він таки навчався в університеті “Львівська політехніка”.

– У мене є копії залікової книжки з підписами викладачів і оцінками, копія студентського. Я пам’ятаю усіх викладачів і багатьох однокурсників. Я вступив на інженерно-будівельний факультет НУ “Львівська політехніка” 1990 року і закінчив його 1997-го. Також у мене є диплом  про закінчення Національної академії державного управління при Президентові України та диплом Львівського аграрного університету (факультет землевпорядкування та кадастру). Їх я закінчив із відзнакою, –  розповів “Пошті” Ігор Гуменчук. 

ДО ТЕМИ

Нагадаємо, перевірити дипломи працівників ратуші і підпорядкованих місту ЛКП Андрій Садовий доручив після того, як виявилося, що на посаді начальника управління освіти з фальшивим дипломом працював Володимир Огура. До речі, фігурант скандалу досі не покараний за фальшивий документ про вищу освіту – розслідування його кримінальної справи триває. 

– Стосовно диплома Володимира Огури, за цим фактом було порушено кримінальну справу. Зараз вона ще розслідується, призначено низку експертиз, згідно з якими будуть певні рішення. Слідчі львівського міського управління працюють над цією справою, – сказав “Пошті” речник обласної міліції Львівщини Денис Харчук.

 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7423 / 4.08MB / SQL:{query_count}