Прогнати автозлодіїв зі Львівщини

Правоохоронці запевняють, що у регіоні втричі поменшало автовикрадень

Правоохоронці запевняють, що у регіоні втричі поменшало автовикрадень

 

Якщо ще у минулі роки Львівщина славилася значною кількістю викрадених машин, то сьогодні, як констатує міліція, втричі зменшилась кількість автовикрадень. Так, 2005 року в області зареєстровано 765 угонів, а 2010-го викрадено лише 224 автомобілі. Цьогоріч теж спостерігається тенденція до суттєвого зменшення цього виду злочинів. Зокрема, за 9 місяців 2011 року на Львівщині вчинено 146 незаконних заволодінь транспортними засобами. Про це “Пошті” повідомили у прес-службі обласного управління міліції. 

Удвічі збільшилось і розкриття автовикрадень. Цього року правоохоронці вже розкрили 72 такі злочини, що становить майже 50% усіх зареєстрованих угонів. 

Працівникам міліції вдалось ліквідувати декілька злочинних угруповань, які спеціалізувались на крадіжках автомобілів. Зокрема, в результаті проведених оперативно-розшукових заходів співробітники карного розшуку затримали групу автозлодіїв, котрі впродовж 2009 – 2010 років викрадали автомобілі на території Львова та області.

Уже скеровано до суду кримінальну справу щодо учасників ще одного угруповання автовикрадачів. На рахунку зловмисників – понад десять угонів. Спеціалізувалися затримані на дорогих, престижних іномарках. Викрадали автомобілі, як правило, у курортних містечках Львівщини. Учасники цієї злочинної зграї зараз перебувають під арештом. 

Загалом упродовж п’яти останніх років правоохоронці Львівщини затримали та притягнули до кримінальної відповідальності 12 злочинних угруповань, що займалися викраденням транспортних засобів.


 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4345 / 3.96MB / SQL:{query_count}