У Європі – полювання на носорогів і слонів

З музею французького міста Блуа, розташованого за 160 кілометрів від Парижа, викрали голову носорога. Як наголосило інформаційне агентство Associated Press, цей випадок став уже четвертим подібним злочином, скоєним у Європі з початку весни 2011 року.

З музею французького міста Блуа, розташованого за 160 кілометрів від Парижа, викрали голову носорога. Як наголосило інформаційне агентство Associated Press, цей випадок став уже четвертим подібним злочином, скоєним у Європі з початку весни 2011 року. Зловмисники проникли в музей природної історії у Блуа вночі, зробивши пролом у стіні. У виставковому залі вони спокійно відпиляли голову опудала носорога, датованого XIX століттям. Прихопивши здобич вагою понад сто кілограмів, невідомі злодії накивали п’ятами. Затримати їх за гарячими слідами не вдалося.
Нагадаємо, що 5 липня з музеї природної історії у столиці Бельгії, Брюсселі, також було викрадено голову носорога. Злочинців теж не зуміли впіймати. Раніше аналогічні крадіжки були скоєні у французькому Руані (в березні) і бельгійському Льєжі (у червні).
З якою метою мисливці за головами носорогів крадуть частини опудал африканських тварин, невідомо. За однією з версій, їхньою метою є роги носорога – на чорному ринку їхня вартість сягає кількох тисяч євро. Роги використовують в китайській медицині, незважаючи на те, що насправді жодних цілющих властивостей вони не мають.
Тим часом німецька поліція мала клопіт не з носорогами, а зі слонами. Правоохоронці Ганновера ловили по місту двох слоних, що втекли із цирку-шапіто. Як повідомило агентство Reuters, 40-літня Дуня та її подруга, 25-літня Даела, пробили огорожу вольєра і пішли гуляти містом. Велетенських тварин виявили на одній з автобусних зупинок, де вони з апетитом об’їдали листя з дерев. Як зазначили представники правоохоронних органів, слонихи поводилися чемно й опору “арешту” не чинили.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4137 / 3.97MB / SQL:{query_count}