“Засвітилися” на хабарах

У списку лікар-нарколог та жінка посадовець. Цей тиждень на Львівщині запам’ятався повідомленнями від правоохоронних органів про двох осіб, які “засвітилися” на хабарах.

У списку лікар-нарколог та жінка посадовець

Цей тиждень на Львівщині запам’ятався повідомленнями від правоохоронних органів про двох осіб, які “засвітилися” на хабарах. Так, у Львові працівники Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУ МВСУ у Львівській області затримали на гарячому, під час одержання хабара, лікаря-нарколога Львівського обласного державного клінічного наркологічного диспансеру. Чоловік вимагав і одержав хабар  на своєму робочому місці від мешканця Львова за складання висновку щодо результатів медогляду.
Як повідомили “Пошту” у прес-центрі обласного управління міліції, лікар-нарколог вимагав 1000 грн за складання висновку, згідно з яким, громадянин, від якого він вимагав хабар, не перебуває у стані алкогольного сп’яніння, хоча насправді, за результатами обстеження, вміст алкоголю в його крові становив 0,36 проміле. Порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 368 КК України. Зараз тривають заходи з метою встановлення інших фактів вимагання чи одержання хабарів цим чоловіком за сприяння у вирішенні аналогічних питань.
Інша інформацію куди резонансніша, бо стосується начальника Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів у Львівській області Емілії Подляшецької, яку підозрюють в отриманні хабара. За попередньою інформацією, вона начебто вимагала хабар у розмірі чотири тисячі гривень від однієї фірми за погодження документації і на виготовлення ліцензії на діяльність аптеки.
Водночас, за інформацією “Пошти”, наразі проти Емілії Подляшецької не порушили кримінальну справу і не взяли її під варту. Як поінформували видання правоохоронні органи, зараз УБОЗ ГУ МВСУ у Львівській області проводить додаткові перевірки та формує доказову базу. Нагадаємо, що у 2006 – 2010 рр. пані Подляшецька була депутатом Львівської облради. Окрім цього, встигла вступити не до однієї партії.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.8029 / 4.07MB / SQL:{query_count}