Справа леді Ю

У суді проти Юлії Тимошенко оголосили перерву до середи. Печерський районний cуд Києва оголосив перерву до 10.00
6 липня у засіданні з розгляду кримінальної справи щодо газових угод, порушеної проти екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Печерський районний cуд Києва оголосив перерву до 10.00
6 липня у засіданні з розгляду кримінальної справи щодо газових угод, порушеної проти екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.
Оскільки захисник Сергій Власенко, за словами Тимошенко, відбув за кордон для консультацій з іноземними аудиторами з газових оборудок, замість нього до справи взявся адвокат Микола Титаренко. Він сказав, що мав на ознайомлення зі справою лише один день і попросив у суду місяць додаткового часу. Натомість суддя дав адвокатові лише один день.
Голова парламентського комітету з правової політики, депутат від БЮТ Сергій Міщенко зазначив “Німецькій хвилі”, що такий поспіх пояснюється тим, що суд “виконує команду якнайскоріше засудити Тимошенко”. Як колишній службовець Генпрокуратури, він назвав абсолютно не потрібними десятки правоохоорнців у залі суду, судових коридорах та на вулиці. За його словами це, а також шеренга міліціонерів у чорному за спинами захисника та Тимошенко є “елементом психологічного тиску, аби захисник та його підзахисна відчували загрозу раптової зміни запобіжного засобу з підпискою про невиїзд на арешт”.
Ба більше, під час судового засідання один із прокурорів назвав Тимошенко “засудженою”. Міщенко вважає це символічним і впевнений, що “суддя та прокурори всіма своїми діями демонструють, що для Тимошенко ще до завершення процесу вже приготували вирок”. Сама екс-прем’єрка після  завершення засідання звернулася до присутніх зі словами про “важкий етап у житті країни, коли замість влади – режим, замість правосуддя – слуги режиму, а замість прокуратури – куми та свати”.
Учора ж кількасот прихильників БЮТ та нечисленний пікет їхніх опонентів від Загальновоїнської спілки України поблизу будівлі Печерського райсуду розділяла велика кількість правоохоронців.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0894 / 4.07MB / SQL:{query_count}