Автобусне жахіття

Ревізія УДАІ області вже виявила 190 технічно несправних автобусів, які перевозять пасажирів

Ревізія УДАІ області вже виявила 190 технічно несправних автобусів, які перевозять пасажирів

За десять днів операції “Автобус-2011” (вона триватиме до кінця червня – “Пошта”) інспектори ДАІ Львівщини виявили 190 технічно несправних автобусів із оглянутих 1017-ти. Як повідомили “Пошту” у прес-службі УДАІ області, у 15-ти випадках було незаконно встановлено додаткові місця для сидіння, у 35-ти – заблокований аварійний вихід, а один автобус був переобладнаний для роботи на газовому пальному з порушенням вимог законодавства. Крім того, з перевірених 53-х автобусів, що використовують для перевезення організованих груп дітей, чотири були технічно несправними!

Інспектори ДАІ області також виявили вісім автобусів, водії яких своєчасно не зробили техогляд або ж не мали талона про його проходження. У п’яти випадках водії автобусів здійснювали перевезення пасажирів без передрейсового медичного огляду або без контролю технічного стану транспортного засобу, а в одному випадку водій автобуса порушив встановлений режим праці і відпочинку (здійснював перевезення понаднормово).

Як кажуть в УДАІ області, за час операції “Автобус-2011” уже складено 603 адмінпротоколи. Зокрема, у 121 випадку – за порушення правил перевезення пасажирів, у 32 – за випуск на лінію технічно несправних транспортних засобів, у 7 – за допуск до керування водіїв у нетверезому стані, у 125 – за керування автобусами без дозволів на перевезення пасажирів, у 4 – за невиконання приписів на усунення раніше виявлених недоліків.

Ба більше, у двох випадках водії автобусів керували у стані алкогольного сп’яніння (!), у 35 – перевищували встановлену швидкість руху, у 116 – порушили правила зупинки транспортних засобів під час висадки пасажирів.

Загалом за результатами проведених перевірок затримано п’ять автобусів, заборонено експлуатацію 118 автобусів із тимчасовим вилученням талона про проходження техогляду.
 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4285 / 3.97MB / SQL:{query_count}