Кримінал для судді

Стосовно судді Залізничного районного суду м. Львова, якого працівники СБУ цьогоріч узимку затримали на хабарі, порушено ще одну кримінальну справу

Стосовно судді Залізничного районного суду м. Львова, якого працівники СБУ цьогоріч узимку затримали на хабарі, порушено ще одну кримінальну справу.

Нагадаємо, що у лютому співробітники СБУ затримали суддю Залізничного району Львова у його робочому кабінеті після отримання ним від посередника хабара в розмірі 400 тис. грн за винесення вироку без позбавлення волі підсудного. Тоді було порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 368 (одержання хабара в особливо великому розмірі) КК України.

Але під час розслідування кримінальної справи співробітники СБУ встановили ще один факт хабарництва, вчинений суддею. Як зазначають у прес-службі УСБУ області, у листопаді 2010-го служитель Феміди за винесення рішення на користь відповідача у цивільній справі про розірвання шлюбу отримав від останнього грошову винагороду в розмірі 2400 грн.

Отож, за матеріалами СБУ Генпрокуратура України порушила додаткову кримінальну справа за ч. 2 ст. 368 (одержання хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище) КК України. Нині суддю, якому інкримінують хабарництво, відсторонено від виконання обов’язків. Він перебуває на підписці про невиїзд. Триває слідство.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4302 / 3.96MB / SQL:{query_count}