Викрити корупціонерів та хабарників

В УСБУ Львівщини працює цілодобовий телефон довіри, де можна розповісти про факти корупційних дій

В УСБУ Львівщини працює цілодобовий телефон довіри, де можна розповісти про факти корупційних дій

Під час засідання Національного антикорупційного комітету Президент України наголосив на необхідності оприлюднити перелік резонансних корупційних справ.

“Ми не повинні залишати поза увагою злочини, які останнім часом є резонансними в нашій країні. І треба найближчим часом зробити такий перелік резонансних справ – там, де фігурують великі суми, які вкрадені у країни. Треба, щоб люди знали про це”, – сказав Віктор Янукович. Він сказав, що влада повинна публічно доповідати суспільству про розслідування цих резонансних справ і “як повертаємо кошти платників податків”.

Відтак, глава держави доручив генпрокуророві та голові СБУ опрацювати питання щодо запровадження у своїх відомствах телефонів довіри для можливості своєчасного отримання та оперативного реагування на факти корупції. “Як свідчить практика, ефективним методом виявлення фактів корупції в органах державної влади є запровадження телефонів довіри, за якими кожний громадянин має можливість повідомити про корупцію в компетентний відповідний орган”, – сказав Президент.

“Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим явищем, в УСБУ у Львівській області діє цілодобовий телефон довіри”, – кажуть у прес-службі УСБУ у Львівській області.

Отож, якщо вам відомо про факти корупційних дій з боку державних службовців, наприклад, вимагання та отримання хабара;

сприяння посадових осіб контрабандному ввезенню товарів в Україну;

протиправні дії представників правоохоронних та судових органів;

незаконне відчуження (оренда), приватизація державного та комунального майна; неправомірне надання дозволів представниками органів влади на заняття тими чи іншими видами діяльності та інші корупційні прояви, телефонуйте за номером 298-66-22.

“Інформація, яка надійде цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки, згідно з чинним законодавством, будуть ухвалені відповідні рішення. Телефон довіри працює цілодобово”, – зазначають у прес-службі УСБУ у Львівській області.
 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6817 / 3.97MB / SQL:{query_count}