За контрабанду металу – покарання з іспитовим терміном

Набув чинності вирок Мостиського районного суду Львівщини за кримінальною справою, яку порушило УСБУ області щодо 31-річного жителя Яворівського району

Набув чинності вирок Мостиського районного суду Львівщини за кримінальною справою, яку порушило УСБУ області щодо 31-річного жителя Яворівського району. Чоловік за підробленими документами намагався ввезти з Польщі в Україну майже 200 тонн оцинкованої сталі та понад 14 тонн вживаного одягу. Про це інформує прес-служба УСБУ у Львівській області.

Так, у жовтні 2009 р. поблизу ПП Шегині – Медика на території пункту перетину держкордону правоохоронці зупинили дев’ять вантажівок. Під час огляду транспортних засобів виявлено, що власник вантажу “забув” задекларувати понад 76 тонн сталі та 4 тонни одягу. Згідно з висновками експертизи, вартість товару на момент затримання становила 1 млн 654 тис. грн. Унаслідок оборудки до держбюджету не надійшло обов’язкових митних платежів і зборів на суму понад 130 тис. грн.

УСБУ у Львівській області за фактом контрабанди порушило кримінальну справу. Вироком суду правопорушника визнано винним за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 201 (контрабанда) та ч. 1 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з іспитовим терміном 1 рік і 6 місяців. Кошти, вилучені від реалізації контрабандного вантажу, конфіскували в дохід держави.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.9754 / 4.06MB / SQL:{query_count}