Акцент на профілактику на дорогах

Державтоінспекція повинна проводити більше профілактичної роботи, не зосереджуючи свої зусилля лише на складанні адміністративних протоколів

Державтоінспекція повинна проводити більше профілактичної роботи, не зосереджуючи свої зусилля лише на складанні адміністративних протоколів. На цьому наголошує міністр МВС України Анатолій Могильов.

“За деякі правопорушення, я вважаю, достатньо провести з людиною профілактичну бесіду, роз’яснивши їй можливу небезпеку від її протиправної поведінки, а протокол складати лише стосовно злісного правопорушника, – каже очільник МВС. – У той же час, за таке правопорушення, як керування транспортними засобами в нетверезому стані, покарання має бути безальтернативним – позбавлення права керування транспортним засобом, а в разі повторного затримання правопорушника за цією статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення – оплатне вилучення транспортного засобу з перерахуванням частини її вартості до бюджету”.

Також головний міліціонер країни зазначає, що головне завдання роботи  відновленого спецпідрозділу ДАІ “Кобра” – боротьба з різноманітними “візитками, пропусками, посвідченнями громадських організацій”, які, на думку їхніх власників, дають їм право порушувати Правила дорожнього руху. Саме для боротьби з привілеями на дорозі відновлено роботу “Кобри”.

Як інформує сайт МВС, у планах керівництва МВС відновити роботу стаціонарних постів ДАІ, припинивши практику роботи інспекторів “із засідок”. Крім того, екіпажі мають працювати на маршрутах патрулювання, наглядаючи за порядком на дорогах.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.1555 / 4.06MB / SQL:{query_count}