Оклади фтизіатрам підвищили

Підвищення зарплат медпрацівники, що надають медичну допомогу хворим на туберкульоз, очікують давно

Підвищення зарплат медпрацівники, що надають медичну допомогу хворим на туберкульоз, очікують давно. Із року в рік їх тішать обіцянками, але справа з місця не зрушувалася. І ось нарешті крига, здається, скресла: Кабмін ухвалив постанову “Про деякі заходи підвищення престижності праці медичних працівників, які надають медичну допомогу хворим на туберкульоз”, якою підвищують посадові оклади фтизіатрів.

Зокрема, передбачено медпрацівникам і професіоналам із вищою немедичною освітою, допущеним до медичної діяльності, спеціалізованим закладам охорони здоров’я та структурним підрозділам закладів охорони здоров’я, які діагностують туберкульоз та надають лікувально-профілактичну допомогу хворим на заразну форму туберкульозу, підвищити посадові оклади з 30% до 60% у зв’язку з важкими умовами праці, а також ввести нову надбавку за тривалість безперервної роботи у розмірі до 60% окладу.

Для тих, хто надає лікувально-профілактичну допомогу хворим на активну форму туберкульозу, передбачається зберегти підвищення посадових окладів на 30% у зв’язку зі шкідливими і важкими умовами праці й запровадити нову надбавку за тривалість безперервної роботи в розмірі до 40% окладу. Правда, медпрацівники повірять у ці обіцянки, коли отримають підвищену зарплату.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.6650 / 4.07MB / SQL:{query_count}