Із полиць зникає борошно

Українські борошномельні підприємства призупиняють роботу через прес держрегулювання і зростання цін на зерно

Українські борошномельні підприємства призупиняють роботу через прес держрегулювання і зростання цін на зерно. Унаслідок цього борошно вже зникло з роздрібної торгівлі, а проблеми із забезпеченням сировиною починаються і у хлібокомбінатів, інформує “Дело”. Причиною різкого зниження обсягів реалізації стала неможливість працювати, отримуючи прибутки, в умовах адміністративного обмеження цін і подорожчання зерна: компанії не мають можливості підвищити ціни на свій товар через жорстке держрегулювання.

У той час, як собівартість виробництва зросла через подорожчання зернових, частина підприємств і зовсім зупинила виробництво. Ті ж, хто працює, відпускають борошно невеликими партіями і здебільшого постійним партнерам.

Раніше аналогічна ситуація вже була на ринку гречки. Підприємства­переробники опинилися під пресом влади, яка активно здешевлювала популярний продукт. Не маючи можливості підвищити ціну на свій товар, компанії зовсім заморозили відвантаження, щоб не потрапляти під шквал перевірок Держінспекції з контролю за цінами. Однак, якщо гречка привернула увагу порівняно недавно через істерії в суспільстві, то борошно завжди було на особливому контролі уряду.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.5293 / 4.06MB / SQL:{query_count}