Бюджет розвитку відкладають

Попри обіцянки, бюджет розвитку Львова на 2011 рік цього тижня приймати не будуть

Попри обіцянки, бюджет розвитку Львова на 2011 рік цього тижня приймати не будуть. Причина – виконавчі органи пізно подали розрахунки і депутати не встигають ознайомитись із ними.

– Ми тільки в суботу отримали електронний варіант пропозицій до бюджету розвитку. Протягом цього тижня депутати комісії розглядатимуть його на відкритих слуханнях. Зважаючи на важливість документа, ми не можемо приймати його поспіхом. Тому не будемо виносити його цього тижня на сесію міськради, – зазначив “Пошті” Яромир Самагальський, голова фінансування та планування бюджету Львівської міської ради.

Він також додав, що цьогорічний бюджет розвитку складатиметься з двох частин: приблизно 250 млн грн власних доходів і 275 млн грн позики на закупівлю автобусів до Євро-2012. Щодо видатків, то поки говорити про них депутат відмовився. Мовляв, їх ще формують і узгоджують, тому точних цифр назвати він не може.

– Прерогативою, звичайно, будуть борги минулого року. Це першочергові видатки бюджету розвитку. Йдеться про оплату тих робіт, які торік виконали підрядники, однак міськрада не змогла за них вчасно розрахуватись. Це приблизно 70 млн грн, які вже зареєстровано в казначействі. Та ще 40-50 млн грн. на які просто виконані роботи, однак міськрада навіть не встигла їх зареєструвати в казначействі, – розповів Яромир Самагальський.

Нагадаємо, 6 січня Львівська міськрада прийняла головний фінансовий документ міста, однак лише в розрізі загального фонду бюджету. Натомість бюджет розвитку, з якого здійснюють видатки на капремонти доріг і будівель, депутати обіцяли  прийняти в кінці січня – на початку лютого. Варто зазначити, що, згідно з попередніми підрахунками, він становитиме понад півмільярда гривень. До речі: торішній бюджет розвитку з доходів владі вдалося виконати лише на 30%, із запланованих з 542 млн грн отримали лише 120,4 млн грн.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.6279 / 4.07MB / SQL:{query_count}