Кабельне телебачення подорожчає

Услід за тарифами на електроенергію, газ, житво-комунальні послуги та ціни на продукти в Україні подорожчає кабельне телебачення.

Услід за тарифами на електроенергію, газ, житво-комунальні послуги та ціни на продукти в Україні подорожчає кабельне телебачення.

За прогнозами Телекомунікаційної палати Україні, в 2011 р. телекомунікаційні послуги провайдерів можуть подорожчати в середньому на 5 – 10%. Насамперед це торкнеться компаній, що працюють чесно. Причинами подорожчання стануть підвищення собівартості обладнання, зростання тарифів на електроенергію, а також планове збільшення розміру відрахувань правовласникам відповідно до укладених договорів. Отже, подорожчання послуг на 5 – 10% є цілком обґрунтованим. “На відміну від провайдерів, які працюють на напівлегальної основі, компанії, що працюють легально, більш схильні до впливу такого роду чинників. А очікуване подорожчання послуг свідчитиме саме про прозорість роботи”, – коментує ситуацію директор Телекомунікаційної палати України Костянтин Грицак.

На думку експертів ТПУ, нині чесним провайдерам неможливо утримувати ціни на попередньому рівні, оскільки це відіб’ється на якості надаваних послуг і призведе до зниження інвестиційної привабливості телекомунікаційного сектору. Своєю чергою, “сірі” та “чорні” провайдери, що уникають багатьох необхідних виплат, можуть дозволити собі й далі пропонувати користувачам занижені тарифи, створюючи таким чином неконкурентні умови ведення бізнесу.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.6677 / 4.06MB / SQL:{query_count}