Селянський  комерційний банк "Дністер" допомагатиме малим і середнім підприємцям у Льво­ві, Стрию, Радехові, Жидачеві, Вінниці та Вінницькій області.

Спільно з Німецько-україн­ським фондом розпочалося мікро­кредитування малого та середнього бізнесу. Цікаво, що нова угода допоможе підтримати підприємців у маленьких містах, що суттєво виділяє банк з-поміж інших аналогічних установ. Для кредитування уряд Німеччини надав Україні кредитну лінію в 7 мі­льйонів євро. Ці гроші поділять між усіма банками-учасниками програми.

- Кожна людина, що приходитиме до нас за позичкою, отримуватиме максимум 250 тисяч євро, -  розповів голова правління банку "Дністер" Роман Тарасюк. - Переважно кредит видаватимуть у гривнях.

У рамках програми банк створив такі види кредитних послуг як експрес-кредит, мікрокредит та мікролінії (у формі кредитної лінії). До кінця цього року програму мік­рокредитування надаватимуть у Хмельницькому, Ка­м'янці-Подільському, Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську та Ужгороді, а до кінця 2009-го - у всіх установах банку.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6764 / 4.05MB / SQL:{query_count}