Більше грошей з-за кордону

Наступного року мігранти висилатимуть на 6% більше грошей на батьківщину, ніж цьогоріч – такі прогнози оприлюднив Світовий банк

Наступного року мігранти висилатимуть на 6% більше грошей на батьківщину, ніж цьогоріч – такі прогнози оприлюднив Світовий банк. Цього року загальна сума переказів заробітчан перевищила 325 мільярдів доларів. Незважаючи на економічний спад у світі, це на 6% вище, ніж минулого року. У четвірку країн, що одержують найбільшу допомогу від мігрантів, входять Індія, Китай, Мексика та Філіппіни.

Щодо України, то у 2009 році через системи грошових переказів до нашої держави надійшло майже 3 млрд доларів – на 16% більше, ніж роком раніше. Найбільше грошей надійшло з Росії, де працює близько 2 млн українських заробітчан. Потім йдуть Іспанія, Італія, Португалія, далі – Чехія і Польща, Канада та США. Натомість успіхи іноземців, які працюють в Україні, набагато скромніші. За даними Світового банку й ОЕСР, в нашій державі працює близько 6 млн іноземних громадян. За офіційними даними НБУ, минулого року вони відправили на Батьківщину всього близько 510 млн доларів, що все ж на 33,5% більше, порівняно з 2008 роком.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.0495 / 4.05MB / SQL:{query_count}