Відходи з Угорщини до нас ще не доплили

На українській ділянці річки Дунай показники води залишаються у нормі після аварії на глиноземному заводі Угорщини, заявив заступник глави МНС України Віталій Романченко

На українській ділянці річки Дунай показники води залишаються у нормі після аварії на глиноземному заводі Угорщини, заявив заступник глави МНС України Віталій Романченко.  “Воду перевіряємо, постійно контролюємо. Перевищення санітарних норм немає”, – заявив він на брифінгу в Києві, повідомляє“ Інтерфакс-Україна”.

Своєю чергою, начальник Державної інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки МНС Василь Стоєцький повідомив, що в Україні вже перевірено майже 60% об’єктів, які можуть загрожувати виникненню техногенних катастроф.

Нагадаємо, унаслідок аварії 4 жовтня на глиноземному заводі в угорському м. Айка стався витік токсичних відходів алюмінієвого виробництва – червоного шламу, який складається переважно з оксидів заліза й алюмінію, важких металів. Аварія призвела до забруднення токсичними речовинами басейну р. Марцаль, яка впадає у р. Раба – притоку р. Дунай. Президент України Віктор Янукович у зв’язку з екологічною катастрофою в Угорщині дав низку доручень, серед яких – забезпечення перевірки стану екологічно небезпечних об’єктів України.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.6152 / 4.05MB / SQL:{query_count}