Газ і субсидії

У Мінсоцполітики попереджають, що під час нарахування субсидій не будуть ураховувати незаконні донарахування у платіжках “Львівгазу”

Про це повідомляє пресслужба міністерства. Заборгованість за газ не будуть враховувати під час призначення субсидії, зокрема на наступний період. НКРЕКП надала перелік газорозподільних підприємств, яким заборонили донараховувати у платіжках. До таких операторів віднесли й “Львівгаз”.
Міністерство соціальної політики також передало цю інформацію в управління соціального захисту.
Наприкінці 2018-го облгази почали видавати платіжки зі збільшеними обсягами споживання. 23 листопада торік НКРЕКП заборонила облгазам донараховувати платіжки, втім цю заборону вони проігнорували, а 15 лютого подали на НКРЕКП до суду. У “Нафтогазі” заявляли, що облгази компанії РГК, що належить Дмитру Фірташу, штучно збільшують заборгованість споживачів за газ, аби вони не змогли перейти до інших постачальників газу, зокрема до “Нафтогазу”. Після цього в уряді вирішили облгази перевірити.
За даними регулятора, ці установи донараховували до 10% обсягів спожитого газу за “приведення до стандартних умов”. У Мінсоцполітики споживачам радять відстоювати свої права у суді і скаржитись на незаконні платіжки на урядову гарячу лінію.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4211 / 3.95MB / SQL:{query_count}