1500 гривень на одну корову

Частка аграрного виробництва в структурі економіки України за умови продовження його державної підтримки може зрости з теперішніх 18-ти до 25%

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. “Агросектор має важливе і ключове значення. Я зацікавлений в тому, щоб таких підприємств було більше, щоб ми переробляли сировину, щоб у селах була робота. Це все – запорука нашого успіху”, – зазначив глава уряду.
За даними Кабінету Міністрів, на сьогоднішній день в агропромисловому комплексі країни задіяно 3 млн осіб. За шість місяців цього року збільшення виробництва сільгосппродукції становить 11,4%, а середньомісячна зарплата в сільському господарстві за січень – травень 2018 року – 6524 грн, що на 24,5% вище від аналогічного торішнього показника.
Нагадаємо, що в лютому 2018-го Кабмін затвердив програму підтримки аграрного сектору, що передбачає виділення дотацій у розмірі 6,3 млрд грн. З цієї суми 4 млрд передбачені на підтримку тваринництва, решта – на компенсацію вартості сільгосптехніки, підтримку фермерства та садівництва.
Зі слів прем’єр-міністра, затверджені механізми підтримки передбачають 2,5 млрд грн на будівництво молочно-товарних комплексів і ферм через кредитування під 3% річних у гривні до п’яти років. Уряд також буде підтримувати молочне стадо, компенсуючи 1500 грн на рік на одну дійну корову, розвивати утримання поголів’я в домогосподарствах, виділяючи 2500 грн на рік на молодняк (на кожну тварину) за умови його утримання протягом одного року.
Крім того, Кабмін компенсуватиме 25% вартості придбання вітчизняної сільгосптехніки на суму 1 млрд грн, компенсуватиме 70% вартості українського посадкового матеріалу для розвитку садівництва, виділить 1 млрд грн для кредитування фермерських господарств під 1% на рік у гривні, а також компенсує фермерам 40% вартості вітчизняної техніки.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8591 / 4.34MB / SQL:{query_count}