Держава компенсує кошти за зекономлений взимку газ

Заяви на 700 гривень від уряду за зекономлений взимку газ приймають до 1 вересня. Так, як і минулого року, під монетизацію підпадають зекономлений домогосподарствами еквівалент вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу

Про це повідомляє teplo.gov.ua.
“Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно до 1 вересня подати заяву в місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність”, – зазначається у повідомленні.
Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відстежувати в своїй платіжці або звернутися до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення. Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводять виплати соціальних допомог та пенсій, або у відділеннях Укрпошти має здійснюватися субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим. При цьому в містах виплати здійснюватимуть виключно через банківські установи, а в сільській місцевості – через банки або пошту (на вибір отримувача).
Виплата “живих” грошей у рамках урядового проекту з монетизації частини зекономлених субсидій здійснюється урядом цього року вдруге за роки української незалежності. Це перший крок переходу до повної монетизації пільг і субсидій. Торік грошову винагороду від уряду за зекономлені енергоресурси отримали 1 млн 755 тис. українських родин.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9923 / 4.33MB / SQL:{query_count}