Учителям збільшили зарплату

З січня 2018-го зарплати вчителів зростуть у середньому на 1,5 тисячі гривень

фото: nus.org.ua
Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду цього тижня. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що середня зарплата педагогів зросте з 5-7 тис. до 6,5-8,5 тис. грн щомісяця в залежності від категорії. З його слів, це вже друга хвиля збільшення зарплат педагогів. Він також доручив міністерствам соціальної політики, фінансів, освіти та науки, молоді та спорту відпрацювати питання підвищення заробітної плати вчителям, педагогам, тренерам, які працюють у сфері позашкільної освіти.
“На засіданні уряду прийнято дві постанови, що врегульовують ріст заробітних плат учителів. Зокрема, ми збільшили граничний розмір надбавки для вчителів до 30%”, – зазначила Гриневич. З її слів, розміри максимальної надбавки педагогам зростають від 20% до 30%. Установлено і нижню межу такої надбавки – не менше 5%.
Зокрема, не менше 20% надбавки мають отримувати вчителі шкіл, у яких навчання в початкових класах здійснюється за стандартами Нової української школи, та вчителі української мови і літератури шкіл із навчанням мовами національних меншин. З 1 вересня 2018-го збільшення зарплати обов’язково має бути поширено не лише на педагогічних працівників, котрі отримують зарплату з держбюджету, а й усіх педагогів, зокрема тих, що отримують зарплату з місцевих бюджетів – вихователі дитсадків, майстри професійно-технічних навчальних закладів та інші, інформує офіційний сайт Міністерства освіти і науки України.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8515 / 4.33MB / SQL:{query_count}