Банківська статистика

Національний банк України з вересня 2017-го розпочне щомісяця оприлюднювати інформацію про індивідуальні показники діяльності банків

Про це повідомляє прес-служба НБУ. Публікація здійснюватиметься в розділі “Статистика” офіційного інтернет-представництва українського Нацбанку. Інформація надаватиметься в розрізі кожного банку та міститиме оборотно-сальдовий баланс; структуру кредитів, наданих фізичним особам та суб’єктам господарювання, за класами (відповідно до положення про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями); розподіл кредитів суб’єктам господарювання за видами економічної діяльності (щороку).
В НБУ вважають: розширення обсягу відкритої для широкого загалу звітності банків дасть змогу клієнтам та інвесторам повноцінно оцінювати фінансовий стан окремих фінансових установ, приймати зважені рішення про співпрацю з ними, зокрема про розміщення депозитів. Окрім цього, розкриття інформації забезпечить більшу прозорість діяльності окремих банків та банківського сектору загалом. Додатково Нацбанк планує від початку 2018 року оприлюднювати звіти про структуру регулятивного капіталу в розрізі окремих банків.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7506 / 4.07MB / SQL:{query_count}