Маєш борг – забудь про субсидії

Житлова субсидія на наступний період із 1 травня не призначатиметься за наявності у споживача двомісячної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг

Про це йдеться в постанові уряду №300 від 26 квітня.
Згідно з документом, у разі отримання інформації про прострочену більш як на два місяці заборгованість із оплати послуг, субсидія на наступний термін не призначається, про що структурний підрозділ з питань соціального захисту населення інформує споживача. При цьому, якщо протягом двох місяців із дати інформування громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або уклав договір про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому разі – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладання договору. Крім того, документом вводиться sms-інформування та інформування електронною поштою громадян про призначення субсидії.
Тим часом Державна служба статистики повідомила, що заборгованість населення України з оплати за природний газ із 1 січня по 31 березня 2017 року зросла на 16,7% – до 7,117 мільярда гривень. Згідно з повідомленням Держстату, за звітний період заборгованість населення з оплати за централізоване опалення та гаряче водопостачання зросла на 8,8% – до 10,355 млрд грн, а за утримання будинків та прибудинкових територій на 4,3% – до 2,5 мільярда.
Повідомляється також, що за перший квартал цього року знизилася заборгованість населення з оплати за послуги водопостачання та водовідведення (на 11,8%) – до 1,3 мільярда гривень та за вивезення побутових відходів (на 9,6%) – до 345,5 млн грн. За даними Державної служби статистики, загальний рівень нарахувань по оплаті житлово-комунальних послуг для населення із 1 січня по 31 березня 2017 року становив 33,5 мільярда гривень, з яких було сплачено 28,6 мільярда. Таким чином, рівень оплати становив 85,3%.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7292 / 4.35MB / SQL:{query_count}