Комунальні тарифи: наші й американські

Українці вже звикли до постійного підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, однак поточний опалювальний період став шоковим для багатьох наших співвітчизників: останнє підвищення цін на газ і опалення стало надто вже радикальним

джерело: slovoidilo.ua
Дещо пом’якшити удар по найменш забезпечених верствах населення допомогли субсидії та “теплі кредити”. Однак чи є справедливими тарифи на ЖКП, які сплачують українці? “Слово і Діло” порівняло відповідні показники у США та в Україні.
На відміну від Києва, де мінімальна заробітна плата становить 3,2 тис. грн, у Вашингтоні вона еквівалентна майже 54,7 тис. грн. Середньостатистичний житель американської столиці сплачує за електроенергію приблизно 567 грн, киянин – 194. В середньому у США цей показник трохи нижчий – 526 грн в еквіваленті, при тому що там тариф діє на території штату чи округу та не залежить від кількості спожитої електроенергії, тоді як в Україні діє більш гнучка тарифна сітка.
За використання побутового газу у Вашингтоні щомісяця платять суму, що в перерахунку на українську валюту становить 270 грн, в середньому по США – 190, а от у Києві – приблизно 96 грн (із розрахунку споживання 14 куб. м за місяць на одну людину).
Холодна вода американцям обходиться всього у півтора рази дорожче, аніж киянам, а індивідуальне опалення є втричі дешевшим, аніж в столиці України.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7811 / 4.35MB / SQL:{query_count}