Які є ризики на ринку Форекс

Наша стаття розповість вам про основні ризики, пов'язані з торгівлею на ринку Форекс. Вам слід усвідомити, що укладаючи будь-яку угоду, передусім варто звертати увагу на власні можливості і наявні ризики.


Ризики валютного ринку

Багато хто чув про одну з головних переваг ринку Форекс – кредитне плече. Оскільки для того, щоб досягти значного прибутку від операцій в них повинні брати участь великі суми. Тому трейдери користуються принципами маржинальної торгівлі і з допомогою кредитного плеча свою ставку множать на відповідний коефіцієнт. У деяких брокерів плече може досягати 100 і навіть 200 одиниць.

Тут ми спостерігаємо «палку з двома кінцями», адже якщо є позитивний тренд, ви, скориставшись кредитним плечем, безсумнівно, отримаєте хороший прибуток. Однак якщо ринок пішов проти вас, доведеться потерпіти збитки з такою ж величиною, що може призвести до втрати всього балансу.

Але і в такій ситуації можна застрахувати свої кошти, про що подбали фахівці Admiral Markets, адже вони займалися оформленням інтерфейсу торгової платформи МТ4 і наповненням її корисними інструментами. В Інтернеті можна знайти багато admiral markets recenze .

Обмежити ризики у торгівлі і зробити свою стратегію більш передбачуваною дозволяє розміщення ордера стоп-ліміт або стоп-лосс. Вони використовуються для того, щоб не допустити великих збитків при негативному розвитку ринку.

Додаткові ризики на ринку Форекс

Починаючи свою роботу на ринку Форекс, зверніть увагу на комісійні та інші витрати, які можуть бути вказані брокером в якості гонорару, націнки, знижки чи інших форм. У більшості випадків подібні витрати виглядають нікчемними, але при розгляді загальних витрат за місяць або за рік вимальовується велика сума. В цьому випадку має сенс торгуватися з брокером за відсоток по спреду або ліквідацію деяких комісійних витрат. Повірте, брокер легко піде на поступки, якщо ви зацікавите його своєю активністю і планами на майбутнє.

Вагомі втрати можуть принести і валютні ризики, при яких результат торгів залежить від руху валютних котирувань, де доводиться виконувати конвертацію в різних напрямках. Як і в банку, за обмін валюти на ринку Форекс доводиться платити комісію, що знову ж таки витягує кошти з вашого бюджету.

Кошти укладення угод

Оскільки торгівля на фінансовому ринку Форекс та dax index ведеться за допомогою технічних засобів, а саме, мережі Інтернет, потреби в безпосередньому контакті продавця і покупця валюти немає. Цьому сприяють і реалізовані тут можливості, зокрема, особливості технічної платформи.

Але в цьому і полягає додатковий ризик трейдингу, адже котирування можуть змінюватися ще й в силу зміни ринкової ліквідності. А програмні засоби, як і будь-яка техніка, піддана періодичним поломкам і тимчасовим збоям, що породжує можливість отримання трейдером недостовірних даних і подальшої в цій ситуації фінансової втрати.

Тому перед тим, як укладати договір з брокером, уточніть у нього, чи надає він обмеження, які змогли б захистити ваші інтереси і фінанси в разі потенційно можливих збоїв.

Електронна торгівля

Незважаючи на всю зручність, яке несе з собою електронна торгівля, вона несе з собою і суттєві ризики. Включають в себе вони в першу чергу потенційну можливість збою програмного забезпечення або апаратного засобу. З цієї причини ваше замовлення може не виконатися або зазначені інструкції виявляться неврахованими. Результатом подібного ексцесу, швидше за все, стануть понесені збитки.

Як бачите, ризиків на фінансовому ринку Форекс не мало, але при грамотному управлінні ними ви все одно зможете досягти поставлених цілей і поліпшити свій матеріальний стан.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7785 / 4.64MB / SQL:{query_count}