Секрети роботи професійних трейдерів

Торгівля – це особливе ремесло, в якому успіху досягає лише той, хто знає всі секрети даної професії, має хорошу підготовку і готовий ризикувати для отримання максимальної вигоди.

В нашому житті трапляються різні ситуації, іноді не найприємніші. Але якщо фізичний збиток ще можна пережити, то в деяких випадках фінансові втрати можуть виявитися критичними і послужити причиною для втрати інтересу до життя, спровокувати проблеми на роботі і в сім'ї. Тому, якщо ви твердо мають намір прожити щасливе і забезпечене життя, грунтовно підготуйтеся до торгівлі на ринку Форекс.

Ринок Форекс – ринг для підготовлених бійців

Нехай вас не бентежить таке порівняння, але воно дійсно добре відбиває суть роботи трейдера. У той час як професійний боксер виходить на ринг, він вже має за плечима чималий досвід боротьби. Допущені помилки на тренуваннях, як правило, не тягнуть за собою серйозних наслідків, зате дозволяють спостерігати за більш досвідченими спортсменами, отримувати поради від тренера.

Перший справжній бій у професійного боксера наступає після відповідної підготовки, коли приходить усвідомлення всього ризику і можливих втрат. Однак боксер розуміє, що його підготовка при правильному застосуванні дасть бажаний результат.

Психологічна сторона питання також має не менш важливе значення. Кожен боксер відчуває страх перед боєм, проте свої дії професійний боєць контролює і прибирає зайві емоції під час поєдинку. Всякі невдачі та помилки, допущені в попередніх боях аналізують і в подальшому не допускають.

Користь демонстраційного рахунку

Демонстраційний рахунок – це той підготовчий етап, який використовується грамотним і передбачливим трейдером для виходу на ринок. Саме з нього слід починати підготовку, так само як професійний боксер починає підготовку до фінальної сутички.

Використовуючи тренувальний аккаунт, ви отримаєте необхідні навички, які зроблять торгівлю вигідною, передбачуваною і цікавою. Але в цьому випадку важливо пам'ятати про одну важливу умову.

Незважаючи на те, що торгова платформа MetaTrader4 пропонує абсолютно безкоштовно скористатися демо-рахунком, його не можна використовувати для азартних ігор або розваг, також як боксер не має на тренуваннях забувати про їх головну мету. Кожна здійснена вами операція повинна бути ретельно проаналізована та враховуватись dane makroekonomiczne. Відкиньте азарт, нетерпіння, жадібність, хвилювання, навчіться контролювати свої емоції, вдосконалюйте самоконтроль. Адже в іншому випадку вас чекають фінансові провали, як і всіх, хто виходить на ринг проти холоднокровного противника у страху. Взявши в кулак свої емоції, ви зможете продемонструвати на практиці весь результат, напрацьований за час торгівлі на демо-рахунку.

Як працює професійний трейдер

Професійний трейдер знає, як себе веде ринок, і якщо ви також отримали такі здібності, значить, ваше навчання пройшло ефективно і навички аналізу використовуються за призначенням.

Хороший трейдер, так само як і хороший боксер не стане виходити на ринок Форекс, не підготувавшись заздалегідь до тієї фінансової ситуації, яка зараз чекає його. Готуються всі по-різному. Хтось мінімізує втрати, задовольняючись невеликим прибутком. Хтось торгує на демонстраційному рахунку.

Часто трейдер, як і професійний боксер, спостерігає за kontrakty cfd та діями інших учасників міжнародного фінансового ринку, отримує поради від більш досвідчених гравців, змінює свою тактику, виправляє помилки і не допускає їх у майбутньому. І тільки після того, як він точно зрозуміє, що готовий, він виходить на реальний ринок, ризикує, розуміючи, що може позбутися своїх заощаджень, але досягає успіху, використовуючи всі свої знання та аналітичні здібності, отримані за час підготовки.

Не виключено, що і тут він буде робити невірні кроки, буде нести втрати, проте якщо більша частина операцій буде прибутковою, результатом стане помітне поповнення балансу – перемога на торговому ринку.

Професійний трейдер також відчуває страх, йому властиві емоції. І якщо їх випустити з-під контролю, торгівля не принесе користі. Тому досвідчені гравці очищають свої думки від зайвого сміття, думають про заробіток, ретельно аналізують ситуацію і планують кожну наступну операцію, підлаштовуючи стратегію під мінливі умови.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2133 / 4.38MB / SQL:{query_count}