Більшість львівських безробітних – люди з вищою освітою

Дві третини осіб, які перебувають на обліку у центрах зайнятості Львівщини, мають вищу або незакінчену вищу освіту

Про це в п’ятницю, 25 листопада, повідомив на прес-конференції директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.
Водночас, за його словами, замість економістів, юристів чи педагогів  ринок праці потребує насамперед кваліфікованих робітників. Зокрема, сьогодні найбільш затребуваними на ринку є механізатори, майстри швейної справи, працівники на виробництві біля станків.
Василь Барилюк також повідомив про новий напрямок роботи центрів зайнятості. “Виходимо за межі центрів і працюємо для працедавців – у пошуку робітничих рук для підприємств”, – пояснив він. Йдеться про людей працездатного віку, які не працевлаштовані, але і не стоять на обліку в центрах зайнятості. Пошук працівників проводиться через засоби масової інформації, ярмарки вакансій, через організації зустрічей у громадах. “Зараз роботодавці масово потребують кадрів, є кадровий голод. Те, що колись говорили про потребу створювати робочі місця – це позавчорашній день. Зараз треба заповнити існуючі робочі місця”, – зазначив Василь Барилюк. 
Тим часом заступник голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко повідомив, що протягом поточного року Служба допомогла вже понад 150 тисячам роботодавців, інформує УНІАН
За його словами, укомплектувати штат через Службу зайнятості можуть, як невеликі підприємства із штатом всього у кілька співробітників, так і великі промислові підприємства. Так, японський завод “Фуджікура”, який нещодавно був відкритий у Львівській області, зусиллями Державної служби зайнятості повністю укомплектований штатом у 860 осіб. 
ДСЗ також здійснює навчання працівників під замовлення роботодавця. В підпорядкуванні Служби зайнятості діють 11 Центрів професійно-технічної освіти, в яких безробітні можуть опанувати одну із 77 робітничих спеціальностей під конкретного роботодавця.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7163 / 4.35MB / SQL:{query_count}