Кому машину?

Із 2017-го в Україні можуть суттєво подешевшати авта

До парламенту внесено законопроект №5401, який передбачає скасування ПДВ вже з 1-го січня 2017 р. Як результат, багато товарів, зокрема і автомобілі, подешевшають на 20%. Як інформує сайт “АвтоЦентр”, законопроект №5401 “Про скасування в Україні податку на додану вартість” було зареєстровано у ВРУ 16-го листопада 2016 р., а 21-22-го листопада скеровано на розгляд до профільних комітетів.
“Скасування ПДВ зможе побороти корупцію і зробить чимало товарів, зокрема автомобілі, дешевшими для споживача на 20%. Ініціатори законопроекту в пояснювальній записці наводять шокуючі факти. Надходження до бюджету від ПДВ весь час зменшуються, порівняно із сумами компенсації. Цей податок стимулює корупцію контролюючих органів”, – йдеться в повідомленні.
У записці зазначено, що розміри так званих “відкатів” у період з 2010 до 2015 р. досягали 60% від суми повернення ПДВ. “В результаті близько 70% економіки країни перебуває в тіні саме через недосконалість податкової системи”, – пише видання.
Наприклад, такі країни як США, Угорщина, Фінляндія, Чехія мають нульову ставку ПДВ. У Швейцарії вона становить лише 2,6–8%, в Японії, Сінгапурі, Тайвані, Малайзії – від 3 до 6%.
Законопроект пропонує скасувати з 1 січня 2017 року податок на додану вартість в Україні, як дискримінаційний та корупційний, інформує tvoemisto.tv. У результаті споживчий ринок, зокрема ринок автомобілів, отримає потужний поштовх до розвитку.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7428 / 4.34MB / SQL:{query_count}