Послаблення тиску на малий і середній бізнес

Парламентський комітет з питань податкової та митної політики рекомендує ВРУ прийняти за основу і в цілому законопроект №4841 щодо скорочення звітності для суб’єктів малого бізнесу

Народні депутати вважають: це дозволить покращити умови ведення бізнесу та зменшити адміністративне навантаження малий та середній бізнес в Україні.
Законопроектом пропонується скасувати для суб’єктів, які отримали ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, щомісячне обов’язкове подання звіту про обсяги обігу алкогольних та тютюнових виробів. Одночасно, щоб уникнути застосування контролюючими органами значних штрафів за неподання, невчасне подання звіту або ж подання звіту з недостовірними відомостями про обсяги обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, пропонується не застосовувати штрафи до суб’єктів господарювання, які отримали ліцензію на право роздрібної торгівлі спиртним та тютюном, із дати виникнення зобов’язання щодо подання такого звіту.
Зазначається, що суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі спиртним та тютюном щомісяця подають декларацію акцизного податку з роздрібної торгівлі, якою відображають практично аналогічну звіту інформацію, тільки у вартісному відображенні. Фактично, це дублювання інформації, що ускладнює роботу фіскальних органів, адже замість налагодження справді необхідних сервісів, вони опрацьовуватимуть зайву для податкового контролю інформацію.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3784 / 4.34MB / SQL:{query_count}