Рецесія по-львівськи

На Львівщині за перші два місяці року, порівняно з аналогічним періодом торік, випуск промислової продукції зменшився на 27,5%.

На Львівщині за перші два місяці року, порівняно з аналогічним періодом торік, випуск промислової продукції зменшився на 27,5%. Про це інформує головне управління статистики у Львівській області. Найбільший спад від­був­ся у машинобудуванні (на 44,8%), на підприємствах з ви­робництва продуктів наф­то­переробки (на 42%). Зокрема, скоротились обсяги первинної переробки нафти, зменшилось виробництво бензину, мазутів, дизпального.

У хімічній і нафтохімічній промисловості обсяг виробництва скоротився на 35,2%. А на підприємствах добувної промисловості спостерігається спад на 30,6% - зменшився видобуток вугілля, газу, піс­ків природних, гальки, гравію та щебеню.

Підприємства з обробки деревини та виготовлення виробів з деревини, крім меблів, зменшили випуск продукції на 29,8%. Упав й обсяг виробництва у легкій промисловості - на 25,6%. На підприємствах із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів випуск продукції зменшився на 4,4%. Зок­рема, менше вироблено мо­роженого та свіжого м'яса, макаронів, сирів, ковбас, води мінеральної, печива, кисломолочних продуктів, крупи, кави.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3615 / 3.96MB / SQL:{query_count}