Обережно: фінансова криза!

Недавно у Львові один перепуджений засновник господарського товариства попросив, аби я йому дав спеціальну "помічну" консультацію  щодо особливостей роботи в умовах фінансової кризи. Пасувало би написати, що я не люблю брехати, бо воно потім все боком вилазить. І тому я як "пальнув" засновнику всю правду, то його аж скривило. А та правда є такою (витяги із звіту про "помічну" консультацію):

Недавно у Львові один перепуджений засновник господарського товариства попросив, аби я йому дав спеціальну "помічну" консультацію  щодо особливостей роботи в умовах фінансової кризи. Пасувало би написати, що я не люблю брехати, бо воно потім все боком вилазить. І тому я як "пальнув" засновнику всю правду, то його аж скривило. А та правда є такою (витяги із звіту про "помічну" консультацію):

"...Почну з того, що такі поняття, як криза та фінансова криза, розкриті лише в теорії. Тобто криза - різка зміна звичайного стану речей, а фінансова криза - глибокий розлад фінансової системи держави. Ще раз хочу наголосити, що це теоретичні визначення. У законодавчих актах України  немає взагалі жодних визначень.

Пропоную зупинитися тільки на понятті фінансової кризи. Адже останнє постійно звучить з вуст усіх державних чиновників та всіх "владних щаблів", лякає народ України та українських юридичних осіб.

Аби ваше акціонерне товариство не розгубилося у цій істерії, що йде тільки від влади, я  проаналізую реальний стан речей, а не той, який висвітлює влада. Отже, на моє глибоке переконання, фінансової кризи в Україні не існує. Це є штучний надуманий термін владою, аби скрити свої фінансово-політичні махінації перед народом, обі­крас­ти останніх. Такого термінау, як чесна чи народна влада, в Україні на даний момент не існує і не відомо коли буде існувати. Адже всі владні міс­ця купуються за гроші і навіть такого поняття, як вибори, взагалі немає. Весь владний механізм в Україні побудований на корупції.

Банківська система не є винятком. Вона працює на кредитах, запозичених із-за кордону, а в Україні здійснює тільки "перекредитування" за більшими відсотками. Тобто інвестицій в Україні ще нема. А щодо так званих закордонних кредитів, то вони є викраденими грошима з України свого часу владними чинами, а тепер повертаються назад у вигляді ніби іноземних кредитів. Іншими словами, банки працюють на нечистих грошах.

Так ось, виходячи із зазначеного, ваше акціонерне товариство повинно у даний момент діяти так:

- із своїми замовниками ви повинні працювати тільки за попередньою оплатою;

- утриматися від імпортних операцій, адже влада та її банки можуть штучно підвищити курс іноземної валюти по відношенню до гривні, і ви відразу програєте або взагалі зникнете з ринку;

- не забувайте, що банки в Україні створені для того, аби тримати під контролем усі підприємства та людей. Згадайте випадки обдурювання всіх і вся українськими банками. Ця тенденція існує і надалі. Ще не один влетить через банки. Обмеження готівкових розрахунків між юридичними особами - це під­твердження моєї позиції. Отже, у банку грошей не тримайте ніколи. Вони повинні появитися у вас на рахунку тільки тоді, коли це вам потрібно, а не державі. Іншими словами, появу грошей мусите регулювати самі. Звичайно, для цього потрібно мати високі професійні знання та володіти реальними цифрами свого товариства. Наприклад, якщо ви хочете надати своєму ак­ціонерному товариству позику, аби появилися гроші на рахунку в банку, і тут же ви ними розрахувались, то мусите знати точні доходи і витрати свого підприємства. Позику вносите так, аби її не оподаткували як дохід.

Звичайно, що у цьому звіті я навів тільки цей приклад, інші, надані вам, не для розголошення:

- роботу з державними ор­ганами можете будувати за трьома принципами:

а) на основі хабарів;

б) на законній основі;

в) на змішаній основі - і так, і так.

Принцип А - хабар мусите давати вищій ланці та серед­ній. Остання є вічною. Міняють гору. В основному ви будете у виграші, але все життя будете рабом, а не ЛЮДИНОЮ.

Принцип Б - досконале володіння законодавством України. Осіб з органів контролю не зустрічаєте у своєму кабінеті (факти підтверджують, що то вже пізно), а на­дворі, так би мовити, на під­ході до акціонерного това­риства і вимагаєте у них все, що передбачає закон. З боку біля вас - ваш адвокат. У цьому випадку ви будете у виграші, будете ЛЮДИНОЮ і професіоналом своєї справи. Але якщо не маєте знань, то програєте. Постійно перебуваючи у дії принципу Б, у вашої організації буде ніби постійна бойова готовність.

Принцип В - маючи високі професійні знання, можете завжди зменшити розмір хабара. Але останній все одно будете давати, аби від вас від­стали. Давайте зі словами: щезни бідо від мене!

Інша інформація, яка надавалася мною, має конфіден­ційний характер. Найважливішим є те,  наскільки правдива ваша інформація про своє товариство, настільки правильно я проконсультував вас..."

Замовнику сподобалася консультація, він розрахувався і вразив мене дивним запитанням:

- А по-вашому, пане Михайле, на який термін треба було б вибирати депутатів до Верховної Ради?

Я відповів, як завжди, правду:

- На три терміни. На дев'ять днів, на сорок днів і на один рік!

Шановні підприємці, у цій статті написана правда. Хочете брехні - читайте інші газети.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6118 / 4.02MB / SQL:{query_count}