Перший мільйон

На Львівщині на одне робоче місце претендує 24 особи

На Львівщині на одне робоче місце претендує 24 особи

Безробіття в Україні взяло планку першого мільйона, хоча в лютому його ріст дещо  сповільнився. Минулого місяця центри зайнятості у державі зареєстрували 103 тисячі нових безробітних, що на третину менше від показників січня. Про це інформує Державна служба зайнятості. Падіння темпів росту офіційного безробіття аналітики пояснюють тим, що  масове за­криття заводів і фабрик від­булось у грудні.

Львівський обласний центр зайнятості постійно відслідковує процеси, що відбуваються на ринку праці. Як засвідчує моніторинг, у першій декаді березня щоденно до центрів зайнятості в середньому зверталося 264 особи, а працедавці заявляли про наявність 171 вільного робочого місця.

Станом на 10 березня на обліку в центрах зайнятості перебуває 44,1 тис. незайнятих громадян, до уваги котрих 1,8 тис. вакансій. На одну пропозицію роботи нині на Львівщині претендує 24 особи. За інформацією сайта обласного центру зайнятості, найбільш обмежені у виборі місця праці жителі міст Новий Розділ, Моршин, Стебник, Новояворівськ, а також Жидачівського, Жовківського, Золочівського, Радехівського та Сколівського районів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2660 / 3.95MB / SQL:{query_count}