Споживачі газу Львівщини рахунок за березень можуть завантажити в «Особистому кабінеті»

Уже сьогодні споживачам газу Львівської області доступний рахунок за блакитне паливо, спожите у березні

Завантажити його всього за декілька хвилин можна в «Особистому кабінеті» на сайті 104.ua. З допомогою онлайн-сервісу також можна перевірити свої нарахування та здійснити оплату за спожитий газ, не витрачаючи часу на черги у касах.
Щоб завантажити рахунок, споживачу необхідно зайти в «Особистий кабінет» і натиснути кнопку для завантаження рахунку. Вона розташована поруч у розділах кабінету «Мої дані» та «Книга споживача». Додатково, для зручності споживача, на кнопці завантаження рахунку зазначено місяць, за який було здійснено нарахування. 
Файл рахунку завантажується у форматі PDF та зазвичай записується в певну директорію на комп’ютері споживача (наприклад, Завантаження чи Downloads). 
Тим, хто ще не зареєструвався, необхідно пройти процес реєстрації. Він є не складним та інтуїтивним.  Однак перед реєстрацією споживачі можуть додатково ознайомитися з інструкцією реєстрації та подальшим користуванням кабінетом, які розміщені на сайті 104.ua.
Крім оплати через веб-сервіс «Особистий кабінет» на сайті 104.ua, заплатити за газ можна у будь-який зручний спосіб:
у відділеннях «Укрпошти»,
у філії будь-якої банківської установи,
через термінали самообслуговування,
електронних систем платежів EasyPay та IPay.ua,
за допомогою інтернет-послуги «Приват 24».
Оплачувати можна як готівкою, так і за допомогою банківської картки. Уважність споживача при внесенні реквізитів у призначенні платежу прискорить процес ідентифікації його даних і внесення їх до білінгової системи підприємства. Зокрема, потрібно правильно вводити П.І.Б., адресу, номер особового рахунку та назву компанії-постачальника газу, яка його обслуговує.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7004 / 4.07MB / SQL:{query_count}