“Перш за все звикла вимагати від себе”

Тетяна Вербицька, директор з продажів Львівського регіону Банку “ЮНІСОН”, – про переваги банку, яким керує, свої секрети успіху та джерела натхнення

Жінка-керівник не рідкість у наші дні. Серйозні леді керують великими компаніями  не гірше за чоловіків. Тетяна Вербицька вже третій рік очолює Банк “ЮНІСОН” у місті Лева, кандидат економічних наук, банкір з двадцятирічним  досвідом, а у вільний час зачитується Ліною Костенко, пише пісні для друзів та грає на гітарі. Пані Тетяна певна: запорукою успіху банку є професіональність керівника та одержимість команди улюбленою справою, єдність та  взаєморозуміння у колективі, а також творчий підхід до кожного клієнта, щоб стати для нього ефективним партнером у світі фінансів. Її рецепт успіху – не лінуйтесь мріяти! Підлеглі називають її  берегинею, а робочі будні під керівництвом Тетяни Петрівни порівнюють із творчою майстернею.
“Тетяна Петрівна – ініціативна та професійна. Під її керівництвом працювати  цікаво і надійно. У нас завжди позитивний настрій, бо якраз вона нас заряджає щоранку. Працюю в банківській сфері близько шести років, але таких вмілих керівників ще не зустрічала”, – відгукується менеджер банку Юлія.  
– Пані Тетяно, у чому полягає секрет успішної діяльності Банку “ЮНІСОН” в умовах насиченої конкуренції?
– Банк “ЮНІСОН” працює на ринку України з 2013-ого, має відділення у Києві, Харкові, Львові, Дніпропетровську, Запоріжжі та Одесі. Це банк нового покоління, який стабільно розвивається, розширює мережу своїх відділень, працює прибутково. Ми пропонуємо пов­ний спектр фінансових послуг для фізичних та юридичних осіб, маємо власний процесинговий центр і надаємо послуги з інкасації. Зокрема, банк активно розвиває роздрібний бізнес. Ми завжди чесні з клієнтами: все, що декларуємо, відповідає дійс­ності. Адже “unison” перекладається з латини  як “партнерство”!
Сьогодні – це банк, який відкриває поточні мультивалютні рахунки юридичним  особам лише за одну гривню. 
Усі власники кредитних карток UNIкард можуть вибрати одну з категорій  для розрахунків у торгово-сервісній мережі та отримувати додаткову винагороду у вигляді дисконту від суми покупки в цій категорії. У нас також діє пільговий період – 60 днів, протягом якого відсотки за використані у торговельній мережі  кредитні кошти не нараховуються.
Це банк  для тих, що прагнуть розвиватися. Ви можете назавжди забути про довжелезні черги в банку, бо можете управляти своїми рахунками в режимі онлайн, скориставшись системою інтернет-банкінгу UNISON24. 
– Скажіть, будь ласка, а хто є клієнтами Банку “ЮНІСОН” у Львівському регіоні?
– Це і величезні компанії з річними оборотами в півмільярда гривень, і підприємці з оборотами за рік в 10 тисяч гривень. Серед тих, хто користується нашими послугами, – пенсіонери, науковці, творча еліта, молоді матусі, львів’яни, яким ми радо допомагаємо вирішувати  фінансові справи родин. 
– Через економічну нестабільність, війну на сході люди часто воліють тримати гроші “під матрацом”, аніж нести у банк. Люди хочуть мати постійний доступ до вкладів. Чи маєте що запропонувати такому клієнтові, аби він довірив вам свої заощадження? 
– Ми розуміємо ситуацію в країні і побоювання людей, пов’язані з нею. Намагаємося пропонувати клієнтам максимальну надійність, чуйний сервіс і зручну систему співпраці, аби вони могли обирати оптимальний для них спосіб заощаджень. Комусь потрібні швидкі гроші, і Банк пропонує авансовий депозит з виплатою 25 відсотків річних за перші 90 днів у день відкриття вкладу. Хтось має намір збирати повільніше, але під високі відсотки, тоді пропонуємо додаткові надбавки. Ви можете скористатися послугою “Щедрий, Універсальний гаманець”. Зручно тим, що хочуть мати щоденний доступ до коштів та отримувати проценти на залишок коштів у гривнях, як за звичайним депозитом.
–  Чим потішите клієнтів у поточному році? 
– В березні плануємо запустити ноу-хау – кредит на працевлаштування за кордоном. До слова, лише торік заробітчани з Польщі переказали своїм родичам в Україну близько 5 мільярдів доларів, які вони заробили там. Утім не всі мають гроші для того, аби виїхати за кордон та успішно працевлаштуватись. Ми готові дати людям гроші для такого старту.
Банк “ЮНІСОН” – єдиний з комерційних банків, який надає спеціальні кредити пенсіонерам, у яких теж бувають непередбачувані витрати: до прикладу, потрібно терміново оплатити лікування чи полагодити техніку. Це актуальна і витребувана кредитна послуга. Крім того, Банк постійно ділиться своїм прибутком з партнерами, розігрує подарунки для клієнтів. У минулому році військовий пенсіонер виграв цифрову фотокамеру Canon, також нам вдалося приємно вразити нашу клієнтку сертифікатом на 5 тисяч гривень  у мережу магазинів Brocard.  
А от до 11 квітня 2016-ого триває акція “Подарунки коханим”, взявши участь у якій, ви можете виграти грошовий приз – 10 тисяч гривень. Для цього відкрийте в банку на вулиці Банківській, 5 у Львові картку “Універсальний гаманець”, поповніть її, зберігайте кошти до кінця акції, отримайте до 24 відсотків річних на залишок та візьміть участь в розіграші грошових призів у сумі тисяча гривень або 5 чи 10 тисяч гривень.
– Пані Тетяно, чи важко вам очолювати бізнес банку в регіоні? Чи знаходите час для близьких?
– Вірите чи ні, але я ніколи не задумувалась, важко мені чи легко. Безмежно люблю свою професію, а тому намагаюся бути в ній фахівцем. Можливо, задля того й захистила кандидатську дисертацію, бо повинна досконало розуміти економічні реалії, у яких живу і працюю. Лише тоді, вважаю, матиму право давати іншим професійні поради. Дуже люблю творчість Ліни Костенко, яка вже, здається, дала відповідь стосовно жінки-керівника: “Я знаю: слабкість – це одна з диверсій. А я ще в диверсантах не була”. Я теж не дозволяю собі слабкість. Поряд зі мною люди, яким, може, й складніше, ніж мені, у сотні разів! Та водночас я залишаюся жінкою, мамою, в мене прекрасні діти і онуки – вони моє натхнення, моє джерело енергії, до якого щовечора поспішаю. 
– Як думаєте, який ви керівник?
– Демократичний і вимогливий. Проте я перш за все звикла вимагати від себе. Роблю це навіть тоді, коли від мене нічого не чекають інші. Мені також важливо, щоб колеги по роботі працювали не з примусу, а віддавались улюбленій справі сповна. Власним прикладом професійної одержимості надихаю команду працювати творчо.
– Ви багато працюєте, а чи маєте заняття для душі?
– Моє улюблене – дарувати приємні миттєвості друзям, зокрема пісні. Відкривати родинне дерево. Читати. Творити світло і свято для рідних людей. 
– Пані Тетяно, а який ваш секрет успіху?
– З дитинства не лінуюсь мріяти. Здійснення найсміливіших мрій додає мені нових сил. Я крокую сьогоденням легко, займаюся улюбленою справою, випереджаючи час. Для мене це дуже важливо, інакше я б не змогла обіймати цю посаду.   
– Як думаєте, які риси допомогли вам стати успішною?  
– Перш за все віра у добро і безмежна любов близьких. Праця, наполегливість, характер, бажання творити і бути корисною людям, а також найкраща команда однодумців.
Розмовляла
Олена Петришин
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6746 / 4.14MB / SQL:{query_count}