Процедуру отримання субсидій спростять

Аби отримати субсидію, не потрібно буде вказувати розмір доходів

фото: telegraf.com.ua
Міністерство соціальної політики має намір спростити заяви на надання субсидій із оплати житлово-комунальних послуг, прибравши показник розміру доходу й залишивши тільки вид і місце його отримання, повідомляє Економічна правда.
“Значна частина заяв і декларацій некоректно заповнені, містять помилки та неточності. Ми пропонуємо внести зміни до форми декларацій, згідно з якими, громадяни декларуватимуть вид доходу, організацію, де вони отримують дохід, і не декларуватимуть розмір доходу. Цю інформацію органи соціального захисту населення отримуватимуть без участі громадян”, – зазначив начальник департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко.
Також чиновник зазначив, що міністерство виступає з ініціативою про введення відповідальності за подання завідомо недостовірних даних у заявах на отримання субсидій. “Ми пропонуємо уточнити в положенні про призначення житлових субсидій термін “умисне надання недостовірної інформації”. Відповідно до цього застосовуватимуть певні санкції”, – підкреслив він.
Зі слів очільника департаменту, адміністративне покарання застосовуватимуть лише в разі подання свідомо недостовірних даних, а помилки в декларації не стануть приводом для застосування санкцій.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.2132 / 4.07MB / SQL:{query_count}