Щоб не втратити МВФ…

Міністр фінансів України заявила, за яких умов Київ отримає другий транш кредиту

фото: kmu.gov.ua
Для того, аби Україна отримала другий транш кредиту від МВФ, необхідно прийняти закони про захист інвесторів, про ринок природного газу і про реструктуризацію державного боргу. Про це заявила міністр фінансів України Наталія Яресько, повідом­ляє “Економічна правда”.
Саме останнє, нагадаємо, може стати ключовим пунктом: голова Мінфіну нещодавно запевняла, що Міжнародний валютний фонд може відмовити у продовженні кредитування економіки України, якщо Київ не домовиться про відтермінування боргу. “Для кредиторів це (реструктуризація боргу. – “Пошта”) болюче питання, а для народу України ні”, – впевнена Яресько.
Вона також уточнила, що консультації щодо цього питання лише почалися: “Я нещодавно була в Каліфорнії, Нью-Йорку, Лондоні, де зустрічалася з найбільшими кредиторами зі США та Великобританії. Ми намагалися їм пояснити, які в нас цілі”. “Перша – зберегти або зменшити наші грошові потоки для обслуговування боргів. Друга – досягнути до 2020 року відношення боргу до ВВП на рівні не більше 71%. Це має прямий вплив на здатність оплачувати наш борг. І третя ціль – із 2019 року наше обслуговування боргів повинне складати менше 10% ВВП”, – зазначила Яресько.
Урядовець також запевнила: хоч переговори лише почалися, кредитори ставляться до цієї ситуації з розумінням: “Ніхто не хоче, аби Україна мала більші фінансові проблеми, ніж є вже зараз”.
01.04.2015 7:24
александр бойцев

дурилка картонная,как и весь уряд


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4224 / 4.07MB / SQL:{query_count}