Нова патрульна служба: коли і де?

У Львові прийом заявок від конкурсантів розпочнуть влітку 2015-го

Старт роботи нової патрульної міліції у Києві планують уже в середині червня. До кінця 2015-го такі служби будуть у всіх містах-мільйонниках України. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков 11 березня під час засідання уряду.
“У квітні розпочнемо прийом заяв у патрульну поліцію в Одесі. Влітку  розпочнемо приймати заявки в Дніпропетровську, Львові і Харкові. В серпні – перша дата запуску патруля в Одесі. Далі до кінця року всі міста-мільйонники країни будуть покриті новою патрульною службою”, – зазначив Арсен Аваков, інформує прес-служба МВС України. З його слів, нова патрульна служба повин­на прибувати на виклик за 4-7 хвилин.
“У столиці ми завершили прийом і обробку заявок на участь у новій патрульній службі. Маємо рекордні цифри – отримали 33 тисячі анкет конкурсантів, що показує високий інтерес суспільства до цього інституту, який ми формуємо”, – зазначив очільник МВС. З його слів, з 33 тисяч осіб, які подали заявку, лише 914 – діючі співробітники МВС і 313 – співробітники ДАІ. 
“Середній вік – від 21 до 35, базовий – з 24 до 29 років, – це люди, які будуть працювати. З них 35% – це жінки. Переважна більшість – 73% патрульних будуть мати вищу освіту”, – заявив урядовець.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6425 / 4.06MB / SQL:{query_count}