Гроші від МВФ будуть!

Україна очікує перший транш від МВФ у розмірі п’ять мільярдів доларів

фото: kmu.gov.ua
Допомога МВФ є запорукою початку зростання економіки, збільшення доходів Держбюджету, що дасть можливість переглянути соціальні стандарти в бік збільшення, створити додаткові робочі місця, стабілізувати економіку, збільшити експорт та стабілізувати валютний курс. Про це 11 березня під час засідання Кабміну наголосив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.
“Україна підписала з МВФ всеосяжну і широку програму реформ. Усі попередні заходи, передбачені цією програмою, які повинні були виконані українським урядом, парламентом і схвалені Президентом, зроблені. Очікуємо на позитивне рішення Ради директорів Міжнародного валютного фонду”, – наголосив глава уряду.
Програма з МВФ розрахована на чотири роки. “На жаль, ці гроші не можуть йти на соціальні виплати, пенсії й зарплати. Ці гроші не можуть йти безпосередньо на підвищення життєвих стандартів. Але ці гроші є запорукою того, що українська економіка почне рости, ми збільшимо доходи Державного бюджету, і це дасть можливість нам переглянути соціальні стандарти в бік збільшення, створити додаткові робочі місця, стабілізувати економіку країни, збільшити експорт, стабілізувати валютний курс, – що вже частково зроблено – і поетапно відновлювати економічне зростання країни”, – зазначив Арсеній Яценюк, інформує Урядовий портал.
“Це одне з основних економічних і фінансових питань, яке турбує весь світ, – допомогти Україні вижити в умовах російської військової агресії і зробити все для того, щоби Україна стала частиною ЄС, вийшла з надскладних військових, фінансових, економічних і соціальних проблем, в яких ми сьогодні перебуваємо”, – акцентував під час засідання уряду очільник Кабміну.  
Як зазначила учора міністр фінансів Наталія Яресько, Україна очікує, що перший транш фінансування з боку Міжнародного валютного фонду становитиме п’ять мільярдів доларів, інформує radiosvoboda.org. Власне 11 березня рада МВФ на своєму засіданні схвалила програму кредитування України.   
Як писала “Пошта”, 2 березня українські парламентарі схвалили заходи економії, ухвалення яких є умовою для надання Україні розширеного кредитування МВФ. Президент України Петро Порошенко 10 березня підписав ці закони. Раніше глава держави висловив сподівання, що перший транш фінансової допомоги Україні надійде до кінця березня 2015-го.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.8743 / 4.08MB / SQL:{query_count}