Або зарплата, або пенсія

В Україні спецпенсіонерів поставлять перед вибором

фото: dt.ua
Працюючі пенсіонери – такі як судді, прокурори, народні депутати та інші чиновники – тепер муситимуть обирати: або працювати і отримувати заробітну плату, або йти на спецпенсію і отримувати пенсію.
Про це в інтерв’ю одному з видань заявив міністр соціальної політики України Павло Розенко, інформує прес-служба Мінсоцполітики. З його слів, зараз розроб­ляються і будуть внесені до Верховної Ради відповідні зміни, які стосуватимуться питань режимів спеціальних пенсій, посилення вимог до отримання спеціальних пенсій, збільшення необхідного страхового стажу для можливості пільгового виходу на пенсію тощо.
“Через це Україна має пройти, бо у нас є цілий ряд спеціальностей, які дають можливості в досить молодому віці виходити на пенсію. Це перше. Друге – безумовно, будуть внесені певні обмеження на отримання пенсії, зокрема працюючими пенсіонерами (прокурори, судді, народні депутати, державні чиновники та інші). Це обмеження, на які ми можемо і зобов’язані піти. Тому що можна дуже багато говорити про те, за рахунок чого можна збільшити доходи Пенсійного фонду, але треба пройти і через зменшення видатків”, – пояснив міністр.
“Спецпенсіонери, за нашою ідеєю, будуть позбавлені права отримувати заробітну плату і пенсію. Це вже європейський принцип. Таким чином ми ще й підемо на омолодження і державного апарату, і суддівського, і прокурорського корпусів”, – сказав він. 
Таке правило, уточнив Розенко, не стосуватиметься звичайних пенсіонерів. “Це несправедливо в наших умовах. Хоча у Європі, якщо ти працюєш – то ти працюєш, а якщо ти пенсіонер – то ти пенсіонер”, – зазначив він. “Якщо нас Верховна Рада підтримає, такі ініціативи будуть ухвалені і набудуть чинності вже з 1 березня!” – наголосив міністр.
01.04.2015 18:31
░▒▓█ Лαрuсα █▓▒░

ПЕНСІЯ, ЗАРПЛАТА, ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ ТА ДОПОМОГА ПО БЕЗРОБІТТЮ В УКРАЇНІ. Дивуюсь українським законотворцям - ніби і правильний закон, але не допрацьований. Пропонують обирати: або пенсія, або зарптала, але обиратимуть лише спецпенсіонери. Чому не ввести цей закон для всіх пенсіонерів ? Працюючих пенсіонерів більше, ніж платників пенсій ! «У нас, к сожалению, число зарегистрированных пенсионеров превысило количество человек, которые официально платят сегодня страховые взносы. Приблизительно 13,5 миллионов пенсионеров и около 13 миллионов людей, которые официально работают и платят взносы в Пенсионный фонд» ( Министерство социальной политики Украины, декабрь 2014 года ). Дивимось статистику по безпробіттю в Україні. На 1 березня 2015 року офіційно зареєстрованих безробітних 523,1 тисяч осіб. ( Офіційні дані державної служби зайнятості ). Проте, реально непрацюючих людей набагато більше. На кінець 2014 року відсоток безробітного населення складає 9,3 % від усього населення України. Відсоток безробітних постійно зростає, тому що фактично кількість робочих місць зменшується. Серед причин зменшення робочих місць: війна на Луганщині, Донеччині, окупація Криму, відток іноземного капіталу з України та соціально-економічна криза в країні. Порівнюємо прожитковий мінімум, мінімальну зарплату та мінімальну пенсію: Прожитковий мінімум - 1176 грн. на місяць. Мінімальна зарплата - 1218 грн. на місяць. Мінімальна пенсія - 949 грн. на місяць. Мінімальна допомога по безробіттю - 974,4 грн. на місяць ( 80% від прожиткового мінімуму ). Таким чином, маємо наступну ситуцію. Якщо всі пенсіонери вийдуть на заслужену пенсію, то безробітних в країні просто не залишиться . Не потрібно буде платити допомогу по безробіттю, адже працюючі отримуватимуть зарплату, з якої і сплачуатимуть пенсіонерам пенсії. Порада законотворцю проста - допрацюйте закон: ПЕНСІОНЕРАМ - ПЕНСІЇ, БЕЗРОБІТНИМ - РОБОТА, ПРАЦЮЮЧИМ - ЗАРПЛАТА. Джерела інформації: 1.http://www.buhoblik.org.ua/kadry-zarplata/pensii/1962-minima.. 2.http://www.buhoblik.org.ua/kadry-zarplata/oplata-truda/1958-.. 3.http://index.minfin.com.ua/index/salary/ 4.http://index.minfin.com.ua/index/salary/ 5.http://www.lvivpost.net/ekonomika/n/28893 6.http://economics.unian.ua/soc/1047397-spetspensioneriv-posta.. 7.http://www.dcz.gov.ua/chg/control/uk/publish/article?art_id=.. 8.http://kadrovik01.com.ua/news/minimalnijj_rozmir_dopomogi_po.. 9.http://kadrovik01.com.ua/news/riven_bezrobittja_naselennja_v.. 10.http://finsite.com.ua/index/unemployment 11.http://www.dcz.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=2303.. 12.http://newsme.com.ua/business/2779236/ 13.http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=155652


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8724 / 4.19MB / SQL:{query_count}