Чи змінювали Держбюджет-2015?

Тимошенко заявила про фальсифікації, а Кириленко цю інформацію спростовує

фото: telegraf.com.ua, сайт Ю.Тимошенко
Бюджет не міг зазнати змін поза процедурами голосування у Верховній Раді. Про це інформує прес-служба віце-прем`єр-міністра України В`ячеслава Кириленка.
Зі слів урядовця, у Закон “Про державний бюджет на 2015 рік” не вносили жодних змін, крім офіційно внесених із голосу поправок. “У цьому тексті (Держбюджету-2015) відображаються лише ті поправки, які прем`єр-міністр України вніс із голосу, зокрема, щодо закону про державний бюджет України після багатогодинних засідань ради коаліції протягом 29 грудня. Крім офіційно внесених із голосу поправок, жодних змін нема і бути не може”, – заявив Кириленко на засіданні погоджувальної ради парламенту.
Як зазначає віце-прем’єр-міністр, після ухвалення текст бюджету вже не може бути змінений через домовленості, які існували в рамках коаліції перед голосуванням.
Перед заявою Кириленка лідер фракції “Батьківщини” Юлія Тимошенко заявила про фальсифікації закону про Державний бюджет – 2015 і наполягає на проведенні парламентськими комітетами відповідного розслідування та притягнення винних до відповідальності. Про це зазначає прес-служба партії, інформує Львівський портал.
Десятки відхилень у надрукованому законі про бюджет від того, про який голосували в залі, як і в податкових законах. Це неприпустимо
“Десятки відхилень у надрукованому законі про бюджет від того, про який голосували в залі, як і в податкових законах. Це неприпустимо. Ми сумлінні члени коаліції, але ніколи не підтримаємо приховані фальсифікації бюджету, концепції законів, які суперечать інтересам країни, зокрема реформам”, – сказала Юлія Тимошенко під час засідання погоджувальної ради керівників парламентських фракцій.
Тимошенко уточнила, що депутати під час голосування проекту державного бюджету в парламенті підтримали норми про індексацію соціальних виплат, передачу місцевим бюджетам коштів для придбання ліків, проте в оприлюдненому законі ці ініціативи відсутні. 
“Я прошу голову Верховної Ради дати офіційне доручення як мінімум п’яти комітетам, зокрема, комітету з регламентних питань, який має такі повноваження, порівняти стенограму з оприлюдненим текстом і зробити висновок, чи є відхилення (якщо вони є, то хто допустив їх, бо це  фальсифікація, і хто за це відповідає),  а також подати до прокуратури всі необхідні матеріали!” – наголосила вона.
Голова Верховної Ради теж не забарився з відповіддю. Володимир Гройсман учора запевнив, що дані про фальсифікацію бюджету перевірять на засіданні парламентського комітету. “Усі дані, які сьогодні були озвучені, ми перевіримо... Попрацюємо і перевіримо кожне слово”, – заявив спікер Верховної Ради. Гройсман упевнений, що опублікований документ відповідає тому, за який голосували депутати.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6744 / 4.09MB / SQL:{query_count}