Вугілля купуватимемо в Росії

До кінця року державна енергогенерувальна компанія “Центренерго” закупить 509 тисяч тонн російського вугілля по 80 доларів за тонну для потреб трьох теплоелектростанцій

Про це інформує прес-служба компанії. “Центренерго” уклало договори до кінця 2014-го на поставку енергетичного вугілля марки “А” і “П” в обсязі 1079 тисяч тонн, із яких 509 тисяч тонн – вугілля російського походження, 250 тисяч тонн – із Південно-Африканської Республіки, 320 тисяч тонн – українського походження”, – йдеться в повідомленні. 
У “Центренерго” зазначають, що вартість українського вугілля, згідно з чинними договорами, – 850 грн за тонну без ПДВ і витрат на транспортування, російського вугілля – 80 доларів за тонну, а ціна південноафриканського вугілля, враховуючи витрати на навантаження – розвантаження судна, транспортування, – 110 – 112 доларів. 
У компанії наголошують, що основними умовами при укладанні договорів на поставку вугілля є ціна з урахуванням параметрів якості й енергетичної цінності вугільної продукції, а також умови постачання та розрахунків, інформує “Українська правда”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6443 / 4.06MB / SQL:{query_count}