А ви запаслися цукром?

В Україні підвищаться ціни на цукор

Зі слів міністра аграрної політики і продовольства України Ігоря Швайки, зростання вартості цукру буде незначним. Це пов`язано зі збільшенням кредитів і подорожчанням палива, інформує Ого.uа.
Як каже Швайка, собівартість цукру цього року в Україні складе близько 9,50-10 гривень за кілограм. Цього року не буде перевиробництва і нестачі солодкої речовини. Остаточна ціна буде відома за місяць-півтора.
“За нашою оцінкою, собівартість цукру з буряка врожаю 2014 буде на 15-20 відсотків вищою, ніж у цьому сезоні через зростання ціни на природний газ та основні матеріально-технічні ресурси. Приблизно в цих межах можна прогнозувати і підвищення відпускних цін виробників на цукор”, – повідомив УНН гендиректор Національної асоціації цукровиробників “Укрцукор” Микола Ярчук.
Таким чином, роздрібні ціни можуть зрости з 10-13 гривень за кілограм до 14-15. А дешевшим, колись імпортним, цукром через підвищення курсу долара проблему вже не вирішити. Із жовтня тонна привізного цукру може коштувати 12,5-14 тисяч гривень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.2507 / 4.05MB / SQL:{query_count}