Із листя – паливо

У Львові реалізують проект “Міська експериментальна програма виробництва пелет із зелених відходів”

Його мета – підтримка інноваційного процесу використання зелених відходів і залишків деревини через виробництво пелет (пресованої стружки, що є результатом деревообробки – “Львівська Пошта”). 
У рамках проекту дослідять властивості пелет і вивчатимуть досвід польського самоврядування щодо господарювання відходами й розвиток відповідних технічних засобів, які є в розпорядженні міськради Львова, інформує прес-служба міста.
Як розповів директор КП “Адміністративно-технічне управління” Тарас Вітик, реалізація такого проекту дозволить у майбутньому раціонально використовувати зелені відходи міського комунального господарства для виготовлення альтернативного палива. Крім того, проект передбачає придбання спеціальної техніки, яка дозволить суттєво поліпшити процес збору та переробки зелених відходів. 
Проект також передбачає збір зелених відходів з території міста і їх переробку з використанням придбаної техніки. Зелені відходи – траву зі скошених газонів, опале листя й відходи від технічного обслуговування парків та інших зелених зон – збиратимуть упродовж шести місяців. Підсумкова конференція проекту відбудеться у Львові у грудні. Зазначимо, що проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2014 році.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.8504 / 4.07MB / SQL:{query_count}