Нам би їх зарплати

Судді Вищого адміністративного суду щороку отримують до 330 тисяч зарплатні

Річна зарплата суддів Вищого адміністративного суду становить 280-330 тисяч гривень. Про це у своїй статті на “Економічній правді” пише Олександр Лємєнов. Як зазначається, кожен з них у 2013-му отримав 13,764 тис. грн матеріальної допомоги. Суддям також виплачується щомісячна доплата за вислугу років.
“Вперше призначеним на посаду суддям Конституційного суду виплачується щомісячна доплата за вислугу років у розмірі 5,5% за кожен рік роботи”, – пише автор. Також доплату отримують заступники голови суду, секретарі судової палати, їх заступники, секретарі пленуму Вищого спеціалізованого суду. Секретарі пленуму Верховного суду додатково отримують 5% від посадового окладу, голова – 10%.
“Багато служителів Феміди мають чи бажають отримати науковий ступінь. Статус кандидата наук дозволяє отримувати доплату 15%, доктора наук – 20%”, – зазначається у статті. Доплати за доступ до державної таємниці такі: якщо інформація з грифом “таємно”, суддя додатково отримує 5% посадового окладу, “цілком таємно”– 10%.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.2820 / 4.06MB / SQL:{query_count}