Машину – поїздом

Залізниця запустила вагони-автомобілевози

Укрзалізниця пропонує своїм пасажирам подорожувати поїздом разом із власним автомобілем. Спеціальні вагони для перевезення машин курсують зі Львова відучора, 13 червня, за маршрутом Дніпропетровськ – Львів – Дніпропетровськ, інформує прес-служба Укрзалізниці. Так, із Дніпропетровська вагон-автомобілевоз курсуватиме щоп’ятниці, а зі Львова – щосуботи. 
Також такі вагони їздитимуть з Києва до Дніпропетровська. На цьому маршруті Укрзалізниця гарантує власнику автомобіля купейні місця у поїзді. Так, за бажанням пасажира, при замовленні послуги перевезення автомобіля вагоном-автомобілевозом на маршруті  Київ – Дніпропетровськ – Київ, йому бронюють місця на обрану поїздку у купейному вагоні поїзда у відповідності до кількості місць в автомобілі. 
“Вагон-автомобілевоз – це цілісно металевий вагон, усередині якого передбачені спеціальні засоби для кріплення автомобіля, а також система охорони. Його місткість 6-7 автомобілів у залежності від габаритів. Вагон-автомобілевоз супроводжує провідник, який оформляє опис транспортного засобу, координує завантаження і вивантаження та забезпечує збереження авто на шляху прямування”, – інформує прес-служба Укрзалізниці.

 До теми                        
Вагони-автомобілевози курсують у складі таких поїздів:
• №41/42 Дніпропетровськ – Львів,
• №80/79 Київ – Дніпропетровськ.
Оформлення послуги та відправлення автомобілів здійснюється через багажні відділення вокзалів Київ-Пасажирський, тел. (044) 465-20-55; Дніпропетровськ, тел. (0562) 33-63-95; та Львів, тел. (032) 226-20-62 (64). Автомобіль для завантаження у вагон-автомобілевоз потрібно доставити за 2 години до відправлення поїзда. Тариф за перевезення однієї тонни автомобіля складає: Львів – Дніпропетровськ – 633,6 грн, Київ – Дніпропетровськ – 385,2 грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.4910 / 4.06MB / SQL:{query_count}