Туристи летять до Львова

Останнім часом авіакомпанії зацікавились Західною Україною. Найчастіше літають до Львова, рідше – до Івано-Франківська та Ужгорода

Експерти пов’язують це зі зростанням туристичного потоку в західні області України.  Голова Всеукраїнської асоціації туроператорів Ігор Голубаха зазначає, що основний тренд нинішнього сезону – це економний відпочинок, інформують “Вести”. 
“Наші громадяни все частіше переорієнтовуються iз закордонного відпочинку на внутрішній, вибираючи як центральні області (Вінниця, Полтава), так і західні. На тлі загального падіння особливо помітний певний ріст попиту на відпочинок на курортах Прикарпаття та Закарпаття”, – розповів він.
Нещодавно відкрили новий рейс Київ – Львів – Київ, який здійснює компанія “УРГА”. Також рейси між аеропортом ім. Данила Галицького та Борисполем щодня здійснює МАУ, і за результатами травня цей маршрут увійшов до трійки лідерів за кількістю обслужених пасажирів зi Львова і до Львова. “Заповнюваність рейсу в середньому – на рівні 67%”, – повідомила менеджер зі зв’язків з громадськістю аеропорту Тетяна Гембач. У травні 2014-го авіакомпанія МАУ перевезла за маршрутом Київ – Львів – Київ 7700 пасажирів, що на 56% більше ніж за аналогічний період минулого року.
Поки аеропорти Західної України пов’язані рейсами тільки з Києвом. З Жулян літаки “Мотор-Січі” літають в Ужгород, з Борисполя  до Івано-Франківська здійснює польоти “Дніпроавіа”. “Ми вибрали Івано-Франківськ як потужний туристичний центр: взимку Буковель, влітку теж інтерес до цього регіону є. Але в Чернівці та Ужгород поки літати немає сенсу, там занадто малий попит, – каже комерційний директор “Дніпроавіа” Сергій Посилаєв. – З цікавістю дивимося на Львів, вивчаємо ринок”. 
І все ж, за його словами, нових рейсів з Дніпропетровська в аеропорти Західної України компанія поки не планує. “Ми просто не наберемо потрібної кількості бажаючих для щоденних перельотів”, – пояснив він.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6956 / 4.06MB / SQL:{query_count}